تاکنون ثبت نشده است؟
در صورتی که شناسه و رمز عبور را فراموش نموده اید، در این قسمت کلیک نمایید
فرم درخواست قیمت
فرم درخواست قیمت: همواره از استعلام ارزشمند استقبال نموده و در صورتی که به قیمتی در مورد محصولات اتونیکز نیاز دارید، لطفا فرم درخواست ذیل را پر نمایید در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد
شرکت
نام
Password
کشور
ادرس
شماره تلفن
Email
محصولات
توصیف
Autonics Iran Website - Sensor, Proximity Sensor, Photo sensor,Temperature Controller, Counter, Timer
حمایت از مشتری
اطلاعات تماس دفاتر مرکزی و شبکه جهانی فروش / حمایت را بیابید

جهت مشاوره و استعلام ها در مورد کسب وکار، لطفا با ما تماس بگیرید، باعث خشنودی ما است که بتوانیم خدمات ضروری را برای شما فراهم اوریم. ، شرکت Autonics بر ارتقای رضایت مشتری از طریق ارائه خدمات کیفی توسط شبکه بازاریابی جهانی تمرکز دارد
#402-303, Bucheon Techno Park, 655, Pyeongcheon-ro, Wonmi-gu, Bucheon, Gyeonggi-do, 420-734, Korea
82-32-610-2730    82-32-329-0728
sales@autonics.com

Asia-Pacific

Headquarters | KOREA

18, Bansong-ro 513beon-gil, Haeundae-gu, Busan, Korea, 48002
+82-51-519-3232,
+82-51-519-3031
master@autonics.com
http://autonics.co.kr

Autonics electronic(Jiaxing) Corporation | CHINA

#301 YUNHAI ROAD Jiaxing, Zhejiang, China
+86-573-8216-1900,
+86-573-8216-1917
china@autonics.com
http://autonicschina.com

Autonics automation india private limited | INDIA

Plot No.D-28/9, TTC MIDC Turbhe, Navi Mumbai- 400705
+91-22-2768-2570,
1800-220-899 (Only available in India).
india@autonics.com
http://autonics.co.in

PT. Autonics Indonesia | INDONESIA

JI. Dewi Sartika No. 171, Jakarta Timur Indonesia
+62-21-8088-8815,
+62-21-8088-4440
indonesia@autonics.com
http://ida.autonics.com

Autonics Japan Corporation | JAPAN

6F-B Nakamura bldg, shimbashi 4-24-11 minato-ku,Tokyo
+81-3-36435-8380,
+81-3-3-6435-8381
ja@autonics.com
http://autonics.jp

Mal-Autonics Sensor sdn. Bhd | MALAYSIA

Unit No 613&614, Block A. Kelana Business Centre 97,
Jalan SS7/2, Kelana Jaya, 47301 Petaling Jaya,
Selangor Malaysia.
+60-3-7805-7190,
+60-3-7805-7193
malaysia@autonics.com
http://autonics.com.my
\

Cong Ty Tnhh Autonics Vina | VIETNAM

R. 403, Floor 4, Han Viet Office Building, 203 Minh Khai Street, Minh Ward, Hai Ba Trung Dist., Hanoi, Vietnam
+84-24-3632 0201,
vietnam@autonics.com
http://autonics.com.vn

Americas

Autonics do Brasil Comercial | BRAZIL
Improtadora Exportadora Ltda                     

Rua Bragança Paulista,678, Vila Cruzeiro – São Paulo-SP Brasil CEP: 04727-001
+55 11-2307-8480, +55-11-2308-8661, 3195-4610
+55-11-2309-7784
comercial@autonics.com.br
http://autonics.com.br

Autonics Mexico S.A. DE C.V. | MEXICO

Av. Doctor Gusravo Baz Prada no. 98 Int 7 Fracc. Indutria Alce Blanco, Naucalpan de Juarez,
Estado de Mexico C.P. 53370
+52-55-5207-0019, +52-55-5533-8927,
+52-55-1663-0712
ventas@autonics.com.mx
http://autonics.com.mx

Autonics USA, Inc. | USA

1353 Armour Blvd, Mundelein, IL 60060
(866) 862-2602,
(847) 680-8155
sales@autonicsusa.net
http://autonicsonline.com

Europe

Autonics Corp. Russsia Representative Office | RUSSIA

Office 289, str. Kotsyubinskogo, 4,Moscow, 121351, Russia
+7-495-660-10-88,
+7-495-660-10-88
russia@autonics.com
http://autonics.ru

Autonics Otomasyon Ticaret Ltd. Sti | TURKEY

Serifall Mh. Turker Cd. Burhan SK, No:21 Kat:2 Umraniye, Istanbul, Turkey
+90-216-365-9117, +90-216-365-9113,
+90-216-365-9112
turkey@autonics.com
http://autonics.com.tr

Middle east

Autonics Corp. Iran Representative Office | IRAN

Unit 18, 4F, No.38, at the Corner of 11th St, Bokharest Ave, Argentine Sq, Tehran, Iran
98-21-8872-7251~2,
98-21-8872–8556
iran@autonics.com
http://ir.autonics.com