تاکنون ثبت نشده است؟
در صورتی که شناسه و رمز عبور را فراموش نموده اید، در این قسمت کلیک نمایید
فرم درخواست قیمت
فرم درخواست قیمت: همواره از استعلام ارزشمند استقبال نموده و در صورتی که به قیمتی در مورد محصولات اتونیکز نیاز دارید، لطفا فرم درخواست ذیل را پر نمایید در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد
شرکت
نام
Password
کشور
ادرس
شماره تلفن
Email
محصولات
توصیف
Autonics Iran Website - Sensor, Proximity Sensor, Photo sensor,Temperature Controller, Counter, Timer
 
تحقیق و توسعه/ تولید
شرکت autonics خودش را وقف تدارک محصولاتی با کیفیت بالا به مشتری نموده است. جهت انجام ماموریت به شدت تمام تلاش خود را به تحقیق و توسعه و تولید اختصاص داده ایم. مراکز تحقیق و توسعه اختصاص یافته ما در کشور کره و تسهیلات تولید جهانی در کشور کره و چین تضمینی بر امکان تحویل بهترین محصولات محسوب می شوند.

تحقیق و توسعه
باز شدن قوه ادراک در اینده شرکت Autonics- موسسه های تحقیق و توسعه شرکت Autonics: مهمترین نیروی موجود در پشت صحنه شرکت Autonics نواوری فنی ثابت و موسسه تحقیق و توسعه شرکت Autonics وجود داشته اند. از زمان تاسیس موسسه تحقیق و توسعه برای کنترل و اندازه
گیری در سال 1990، بر کلیه تلاش های در امر توسعه فناوری و محصولات تمرکز نموده است. بعد از تاسیس موسسه اضافی در امر تحقیق و توسعه حسگرها در سال 2000 قادر به تسریع فعالیت های تحقیق و توسعه سیستماتیک شده ایم. شرکت Autonic باور دارد که فناوری و محصولات کیفی از اجزای ضروری در کسب رضایت مشتری محسوب می شوند و از این جهت تقریبا 20% منابع انسانی را به امر توسعه و تحقیق و سرمایه گذاری مجدد 10% کل درامد در تحقیق و توسعه فناوری و محصولات جدید اختصاص داده است.
تولید
شرکت Autonics طی 37 سال گذشته قادر به رشد از طریق سیاست مدیریت جهانی گردیده است و هدف نهایی ما تدارک رضایت کامل مشتری از طریق ارائه محصولات و خدمات می باشد. شرکت autonic به طور مستمر در زمینه توسعه تجهیزات فوق العاتده دقیق و کیفیت بالا و سیستم های کنترل کیفی منحصر به فرد و پیشرفته را به مشتری معرفی نموده است. نتیجه تلاش ما، کسب گواهی های استاندارد جهانی مانند ایزو 9001، UL, CE, RoHS و غیره بوده است و هم اکنون صدور محصولات معتبر به 100 کشور در اقصی نقاط جهان می باشد. شرکت Autonics در سال 2007، با جدیدترین و پیشرفته ترین تسهیلات تولید در کشور چین به منظور تدارک محصولات مقرون به صرفه در بازار چین و ایجاد زمینه ای برای توزیع جهانی محصولات در سطح وسیع تر تاسیس گردید.
تسهیلات تولیدی بوسان و یانگ سان ( کره)، jiaxing ( کشور چین)