تاکنون ثبت نشده است؟
در صورتی که شناسه و رمز عبور را فراموش نموده اید، در این قسمت کلیک نمایید
فرم درخواست قیمت
فرم درخواست قیمت: همواره از استعلام ارزشمند استقبال نموده و در صورتی که به قیمتی در مورد محصولات اتونیکز نیاز دارید، لطفا فرم درخواست ذیل را پر نمایید در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد
شرکت
نام
Password
کشور
ادرس
شماره تلفن
Email
محصولات
توصیف
Autonics Iran Website - Sensor, Proximity Sensor, Photo sensor,Temperature Controller, Counter, Timer
شبکه جهانی
محصولات استاندارد جهانی به بیش از 100 کشور جهان از طریق 11 مورد عملیات خارج از کشور و توزیع کنندگان بیشمار در جهان تولید نموده و توزیع می نماید. مدیریت به شدت در بازاریابی جهانی سرمایه گذاری می نماید و ما به تلاش هایمان جهت پیشرفت بهره وری برای مشتریان درهر گوشه و کنار جهان ادامه خواهیم داد
اسیا و اقیانوسیه
رکت اتونیکز، دفتر مرکزی واقع در بوسان، کره جنوبی دارای 7 شاخه در عملیات اسیا می باشد. اتونیکز با در اختیار داشتن تسهیلات تولید در کره و چین و شرکت های فروش در چین، هندوستان، اندونزی، ژاپن، مالزی و ویتنام راه حل های اتوماسیون صنعتی جامعی برای کاربران در اسیا فراهم می اورد تاکنون شرکت قابل اطمینان در برخی قسمت های اسیا می باشد که امید است به هر گوشه و کنار اسیا نفوذ نماید
 
کره
چین
هندوستان >
اندونزی
ژاپن
مالزی
ویتنام
هندوستان
ندوستان: اتونیکز دفتر فروشی را در مومبائی در کشور هنوستان در سال 2006 تاسیس نموده است که بعدا در سال 2010 در فعالیت ها مشارکت نمود. اتونیکز کشور هندوستان در حال حاضر دارای 5 دفتر اصلی فعال بوده و شرکت کننده کلیدی در صنعت اتوماسیون هندوستان محسوب می شود. این شرکت قول به ادامه تلاش در جهت تدارک راه حل های قابل اطمینان و به صرفه و ارتقای بهره وری مشتریان داده است



Autonics Automation India Pvt Ltd.
G174, 175, Haware Fantasia Business Park, Navi mumbai Vashi, Sector 30A, Vashi, Mumbai, Maharashtra 400703.
91-22-2781-4305, 91-22-27814518, ☎ Toll Free : 1800-22-0899 (Only available in India)
91-22-2781-4518
india@autonics.com
http://www.autonics.co.in
Delhi Office (Northern Regional Office)
SCO 39,3rd floor,Sector 12A Huda Market, Old Delhi Gurgaon Road,Gurgaon-122001.
(0124) 4053891, (+91) 9818003754.
delhi01@autonics.com
Mumbai Office
91-81-0811-9091, 91-93-2361-8620
india03@autonics.com
Rajasthan Office
8890068084
rajasthan01@autonics.com
Punjab Office
9872623609
punjab01@autonics.com
Uttar Pradesh Office
09818003714
delhi02@autonics.com
Haryana Office
9910185260
haryana01@autonics.com
Chennai Office(Southern Regional Office)
Plot No.121/2, Samayapuram Nagar 4th Street, Samayapuram Main Road, Karampakkam Porur, Chennai - 600 116.
91-87-5457-3963, 91-87-5457-3948, 91-87-5457-3948
chennai00@autonics.com
Ahmedabad Office
217, 2ND FLOOR, ARWIND TRADE SQUARE, KHOKHRA CIRCLE, MANINAGAR(E), AHMEDABAD - 380026
91-99-0995-9416
gujarat@autonics.com
Vapi Office
91-99-09959418
gujarat01@autonics.com
Bangalore Office
91-99-4500-6260
bangalore01@autonics.com
Pune Office
Shop LG-02, Ashoka Mall, Bund Garden Road, Pune - 411001 Opposite Sun N Sand Hotel
91-81-0811-7975, 91-81-0811-7976
pune01@autonics.com