تاکنون ثبت نشده است؟
در صورتی که شناسه و رمز عبور را فراموش نموده اید، در این قسمت کلیک نمایید
فرم درخواست قیمت
فرم درخواست قیمت: همواره از استعلام ارزشمند استقبال نموده و در صورتی که به قیمتی در مورد محصولات اتونیکز نیاز دارید، لطفا فرم درخواست ذیل را پر نمایید در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد
شرکت
نام
Password
کشور
ادرس
شماره تلفن
Email
محصولات
توصیف
Autonics Iran Website - Sensor, Proximity Sensor, Photo sensor,Temperature Controller, Counter, Timer
شبکه جهانی
محصولات استاندارد جهانی به بیش از 100 کشور جهان از طریق 11 مورد عملیات خارج از کشور و توزیع کنندگان بیشمار در جهان تولید نموده و توزیع می نماید. مدیریت به شدت در بازاریابی جهانی سرمایه گذاری می نماید و ما به تلاش هایمان جهت پیشرفت بهره وری برای مشتریان درهر گوشه و کنار جهان ادامه خواهیم داد
اسیا و اقیانوسیه
رکت اتونیکز، دفتر مرکزی واقع در بوسان، کره جنوبی دارای 7 شاخه در عملیات اسیا می باشد. اتونیکز با در اختیار داشتن تسهیلات تولید در کره و چین و شرکت های فروش در چین، هندوستان، اندونزی، ژاپن، مالزی و ویتنام راه حل های اتوماسیون صنعتی جامعی برای کاربران در اسیا فراهم می اورد تاکنون شرکت قابل اطمینان در برخی قسمت های اسیا می باشد که امید است به هر گوشه و کنار اسیا نفوذ نماید
 
کره
چین
هندوستان >
اندونزی
ژاپن
مالزی
ویتنام
هندوستان
ندوستان: اتونیکز دفتر فروشی را در مومبائی در کشور هنوستان در سال 2006 تاسیس نموده است که بعدا در سال 2010 در فعالیت ها مشارکت نمود. اتونیکز کشور هندوستان در حال حاضر دارای 5 دفتر اصلی فعال بوده و شرکت کننده کلیدی در صنعت اتوماسیون هندوستان محسوب می شود. این شرکت قول به ادامه تلاش در جهت تدارک راه حل های قابل اطمینان و به صرفه و ارتقای بهره وری مشتریان داده است



Autonics Automation India Pvt Ltd.
G174, 175, Haware Fantasia Business Park, Navi mumbai Vashi, Sector 30A, Vashi, Mumbai, Maharashtra 400703.
91-22-2781-4305, 91-22-27814518, 1800-22-0899 (Only available in India).
india@autonics.com
http://www.autonics.co.in
Delhi Office (Northern Regional Office)
SCO 39,3rd floor,Sector 12A Huda Market,Old Delhi Gurgaon Road,Gurgaon-122001.
(0124)4053891, (+91) 9818003754.
delhi01@autonics.com
Punjab Region.
(+91)9872623609.
punjab01@autonics.com.
Haryana Region.
(+91)9910185260
haryana01@autonics.com
Uttar Pradesh Region.
(+91)9818003714
delhi02@autonics.com.
Rajasthan Region
(+91)7357018010.
rajasthan01@autonics.com
Ahmedabad Office
217, 2ND FLOOR, ARWIND TRADE SQUARE, KHOKHRA CIRCLE, MANINAGAR(E), AHMEDABAD – 380026
(+91)9909959416
gujarat@autonics.com
Rajkot/Kutch Region
(+91)9909959417
Gujarat02@autonics.com
Madhya Pradesh Region
(+91)9909959418
Gujarat01@autonics.com
Vapi Region
(+91)9909959419.
gujarat03@autonics.com
Mumbai Region.
(+91)8422974705.
mumbai01@autonics.com.
Nashik Region.
(+91)9326318620.
India02@autonics.com.
Aurangabad/Nagpur Region.
(+91)8108119091.
India03@autonics.com.
Pune office.
Shop F-107, Ashoka Mall, Bund Garden Road, Pune - 411001 Opposite Sun N Sand Hotel.
(+91)8108117975, (+91)8108117976
pune01@autonics.com
Bangalore Office.
Rathnavanshi Complex, No. 14 (Second floor), Shivanagar, 5th Main, WOC Road, Rajajinagar, Bangalore – 560010
(+91)9945006260.
bangalore01@autonics.com.
Chennai Office(Southern Regional Office)
Plot No.121/2, Samayapuram Nagar 4th Street, Samayapuram Main Road, Karampakkam Porur, Chennai - 600 116.
(+91)8754573963, (+91)8754573948.
chennai00@autonics.com
Coimbatore Region.
(+91)8754573908.
Chennai02@autonics.com
Hyderabad Region.
(+91)8754573895